Reply To: Isetehtud kinnitusted

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Isetehtud kinnitusted Reply To: Isetehtud kinnitusted

mdm beadalot
Member

@stuart wrote:

…Kui n2eks nii jube v2lja, et lehmadel piim kinni j22b, hobused tee peal l6hkuma hakkavad ja v2ikelapsed villid saavad vaatamisest, kyll siis 8eldaks ka, ausalt…

Icc… on sul alles suuvärk! 😆 Aga tõsi on, et jätab imeliku tunde, kui inimene oma tööd halvaks peab. Võibolla ma olen valesti aru saanud, aga minu jaoks on isetegija puhul just see väga tähtis iva, et siia ei tulda mingit kõrget taset taga ajama (ehkki isetegijad on usinad ja tublid niikuinii), vaid näidates oma töid, dokumenteeritakse ja tehakse nähtavaks enda käsitööalane areng 😉 Nii endale kui ka teistele. Ja see on minu puhul oluline – rõõmuga vaatan, kui isetegija tööd muutuvad ja kujuneb oma stiil (kui on juba kujunenud, siis iga uus ja ka juba tuntud asi on oma stiiliga). Kui aga ollakse samal tasemel kogu aeg, siis tekib juba ootus, millal edasiminev samm võetakse (igal ühel on oma rütm).

Vaatasin selle pilguga oma photobucketi albumi läbi, et kuidas olen kinniseid teinud. Põhiliselt olen teinud kahte moodi – traadiga ja ilma traadita. Panen need pildid, mis ma oma albumist leidsin. Arvan, et olen teinud neid veel. Aga ei viitsi hakata plaatidelt vanu asju otsima… Üritasin panna ka järjestuselt kergemalt keerulisemale.

Valik traadist kinniseid:

Valik muid kinniseid: