Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Südamelt ära – Eesti Post! Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!

Must Kitty
Member

Mina sattusin eile Rapla postkontoris tõreda teenindaja otsa. Muidu on seal kõik kenad ja lahked naised, aga eile oli mingi uus nägu, nii turris, et jube. Mul oli kingakarbi sees väike pakk, palusin, et ta teibiks selle kinni, aga ta tegi seda nii lohakalt, et karbi kaan jäi ikkagi lahti, juhtisin tähelepanu, et võibolla oleks mõttekam risti üle karbi tõmmata, mispeale sain vastuseks, et ma võiksin seda ise kodus eelnevalt kinni teipida. Ütlesin, et hea meelega, aga mul polnud täna kodus teipi, mispeale ta midagi omaette kobises. Siis hakkas seda teipi vihaselt puhkides ümber karbi keerama, ilma ära silumata, ikka mätsti ja mätsti üksteise peale, nii et teibi ääred jäid lahti ja kortsus ja karbi kaan ka ikka lahti. Ütlesin, no ma olin juba pahane selle vihase puhkimise peale, et nii see ei lähe, et tõmmake lihtsalt risti üle ja ongi kõik. Seepeale öeldi, et TEMA ei peagi seda tööd üldse tegema, et ma võivat ise ka seda teha. Mina arvasin, et peab ikka küll, sest see on tema töö.
No ennekuulmatu, et postkontoris ei teibita pakke kinni. Loodan, et enam selle pirtskoti juurde ei satu . Teised teenindajad on seal kõik nii toredad ja saab juttu ajada ja vahel naljagi vista.