Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Südamelt ära – Eesti Post! Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!

Member

Njaa no mul täpselt sama lugu – valdava enamuse ajast on keegi alati kodus. Elame aga neljandal korrusel ja seega saame alati teatise, et kedagi polnud. Inimlikult mõistetav, ega ei kujuta hästi ette seda sportlikku postiljoni, kes igas majas kõik korrused läbi jookseb. Teisest küljest, kirjutagugi siis ausalt, et “elab liiga kõrgel”. Valetamine ajab karvad turri. Ah ühe korra juhtus see ka, et teatisel oli kirjas “ei saanud sisse – välisuks lukus”. Ei tea kuidas ta siis postkasti juurde pääses?

Pakiteatisi tuleb mulle alati vähemalt kaks tükki veel pärast paki kätte saamist. Enamasti pole hullu aga kui mitu pakki tulemas, siis ajab segadusse ja tühjalt postkontorisse ootama.

Vot seda ma ei tea ka, mis värk nende ajakirjadega on. Vanasti oli ju nii, et tellijad enne, poes pärast. Nüüd on nii, et mina vaatan poes, et ahhaa Eesti Naine on väljas, järelikult nädalakese pärast saan mina ka. Ükskord sain lausa kaks tükki, mõlemal minu aadress taga, nädalase vahega. Hilisemal pannijälg peal 😯

Üldiselt pole siiamaani Tartu peapostkontoriga suuremaid jamasid olnud. Läheb aega mis läheb aga kätte olen siiamaani kõik saanud (ptüi x3) Lugesin küll imestusega, et pool tundi postkontoris on üle mõistuse palju. Seda võiks küll öelda, et ei tea mis tipptunnil mina siis alati satun aga pool tundi ootamist on garanteeritud.