Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Südamelt ära – Eesti Post! Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!

Lynx
Member

See case kuulub vist pigem päeva pärlite alla aga kuna siin on tegemist Eesti Postiga siis las ta olla siin.

Et kõik ausalt ära rääkida nagu oli pean ma alustama sellest kuidas mu Viasati süsteem ühel hetkel enam ei näidanud suuremat hulka TV kanaleid mida tegelikult ma oleksin pidanud nägema. Kui ma siis helistasin Viasati siis sealne Helpdesk avastas, et: UPS!! teil on ju nii ajast ja arust vastuvõtja…te peaksite selle küll välja vahetama…et kuidas oleks kui saadaksime teile tasuta uue vastuvõtja…No mis mul selle vastu saaks olla. Ok…reede hommikul oli ELS kuller mul värava taga, käes väike musta kilesse mässitud pakk ja paki peal oli näha kileümbrik kus sees oli leping. Kirjutasin siis ELS i saate dokustaadile alla ja mees kaapis minema. Mina samuti….tööle.

Kell sai 10:30. Telefon heliseb..kuller otsas…

Kuller: Tere! mina olen see kes teile selle paki hommikul tõi. Saate leht jäi teie kätte…mul oleks seda vaja. Kas te olete kodus ?
Mina: Ei ma pole kodus…
Kuller: Polegi kedagi või…aga mul on seda saatelehte vaja pean selle saatjale tagastama.
Mina: Kas sellega esmaspäevani saab oodata? sõidan nimelt peale tööd ära.
Kuller: Ei saa..äkki saate ära käia…
Mina: Hästi..kell 13 lähen lõunale ja kell 14 saate selle sellelt aadressilt kätte..sobib?
Kuller: Kas kohe ei saa?
Mina: Vabandust…ma olen tööl…ma ütlesin…punkt kell 14!
Kuller: Hästi hästi…kell 14 siis…

Kõne lõpp…

Kell sai 12:50…Telefon heliseb….kuller otsas…

Kuller:
Noh kas hakkate juba lõunale minema?
mina: Kell ei ole ju veel üks.
Kuller:Aga kus te lõunat sööte…saaksin transpordiga aidata?
Mina:Ma ju ütlesin, et saate selle paberi kell 14..
Kuller:OKOK….

Kõne lõpp…

Käisin kodus ära tõin lehe ja siis avastasin paki peale oli kleebitud veel üks sedel:

Hea kirjakandja, Sulle väike meelespea

See pakk on postiteenus ARVE-SAATELEHT
Selle pakiga on kaasas: LEPING
Leping on paki peal, KILETASKUS,Aadresslipiku all
SELLELE LEPINGULE TULEB VÕTTA PAKISAAJALT ALLKIRI
Pealmised lepingu lehed: TULEB EESTI POSTIL meile tagastada, alumine jääb kliendile

Kui paki saaja ei ole nõus lepingule alla kirjutama siis ei tohi pakki kätte anda ja tuleb tagastada pakk saatjale

Muidu kannad kulud Sina ise ja see Sulle ju ei meeldiks!!!

Ilusat päeva Sulle ka…

LLMERGE GRUPP JA AS VIASAT

Täpselt kell 14 oli kuller kohal sai oma paberid ja kommenteeris: Nende asjadega on alati jama…

Kallis kuller…kui nendega on alati jama…siis miks krdi pärast Sa õppust ei võta?