Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Südamelt ära – Eesti Post! Reply To: Südamelt ära – Eesti Post!

Sibulaplix
Member

mina saatsin oma sokivahetuse sokid kenaste teele, kahe nädala möödudes ei kuulnud ma rõõmuhõiskeid et pakk käes, ometigi sokisaaja iga päev postitas oma blogisse. kobisin siis tsekiga postkontorisse, et uurida, kuhu pakk kadus ja kujutage pilti, küsiti, kas ma ikka olen kindel, et ma selle paki ära saatsin 🙄 pea pool aastat sõdisin nii postkontori, kui eesti postiga, mille tulemuseks sain tagasi postipaki saatmiskulud. pakk kadus musta auku.
Kummaline on see, et kui tuli välja et saab pakki ka jälgida, siis minu tsekil oleva koodiga tuli vastuseks, et sellist pakki pole olemas.

postitasin maksikirja ja äkki taipasin küsida, et kas see nüüd ikka on see saatmisviis, et on ka triipkood mille abil paki teekonda jälgida, selle peale ühmas postitöötaja, et tema ei tea, et igal pakil polegi koodi. küsisin, et mille järgi neid koode siis lisatakse…jälle vastus ei tea.

Novita talvenumber mahtus ilusti postkasti, kevadenumber, mis oli suuruselt sama ei mahtunud aga mitte, pidin postkontorist ära tooma. suvenumber mahtus jälle kenasti postkasti ära :)

kui tohib, siis kobiseks ühe asja kohapealt veel, mis pole päris eesti posti teema. sain ajakirja Malenkaja diana, terves ümbrikus. aga ajakiri on u 1 cm ulatuses rebendunud keskelt.