Reply To: Kuidas kaunistada tasse?

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Muid käsitöötehnikaid Kuidas kaunistada tasse? Reply To: Kuidas kaunistada tasse?

Member

käisin täna Rapla Tiimaris ja sain sealt sellise komplekti kus on kuus pisikest värvi ja pintsel-pikk õpetus ka kenasti kirjas-ja sealt ma lugesin et soovitav on ühel värvil enne kuivada lasta ja siis järgmine…küsimus siis,et kui kaua-seal kirjas,et tund..aga kas enne ei saa uut värvi kasutada? Siis on seal kirjas,et ei pea kuumutama-kuivab ka ise…tekkis küsimus,et äkki on siiski kuumutamine kindlam värk hilisema kulumise pärast!Ja siis see tõik,et puhasta pind eelnevalt hoolega-kas peaks selleks ka peale vee midagi kasutama?Ja nüüd siis selline kasutamise mure-kirjas,et eset ei tohi leotada-kas see tähendab siis seda,et kui pesen ei tohi vee sees hoida vaid tõmban lihtsalt lapiga üle?Seda küsin rohkem laste pärast-nad meil pesevad!
No nii,mulle tundub küll,et mida täpsem õpetus kaasas,seda rohkem küsimusi tekib!
Et siis kui kellegil on kokkupuuteid olnud Artrain portselani ja klaasimaaliga siis palun lahkelt muljetada!!!
Aga täna ma tahan neid värve veidi proovida-on üks valge tass kodus ja katsetuseks ehk paras pind!