Reply To: Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu? Reply To: Millest mõtled just praegu?

Member

@sibulaplix wrote:

et miks vanemad ei viitsi oma lastega tegeleda….sain praegu võtta nii et ulgusin…nimelt küsisin sünnipäevalapse emalt, et millest tema laps huvitub, et siis teaks, mida kinkida ja vastuseks sain et raha. vastasin, et ei kingi lapsele raha,. kui pole just plaanis osta ratast vms asja, sellepeale nähvati, et vaata siis ise, peaasi et sa jälle miskit nõmedat meisterdamise asja ei kingi, ma ei viitsi teha neid asju temaga….
ja siis mõtlen et no ok, ei viitsi isegi kord aastas temaga teha miskit koos, aga kas on vaja teisele nii näkku öelda, sellise ütlemise peale ma igatahes vastasin, et nüüd ma siis kingingi just meisterdamiseks midagi….sellepeale lubati siis see kink minema visata…no tore, sellised on siis sugulased…

Kui on tegemist sugulasega..siis parema meelega mina sinna sünnale end ei suruks, vaid kutsuks sünnipäevalapse koos enda lastega välja-kinno või teatrisse või siis mänguplatsile—või siis koos kinki valima ja pärast kohvikusse……ega sugulasi jah kahjuks valida ei saa.