Reply To: Millest mõtled just praegu?

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Millest mõtled just praegu? Reply To: Millest mõtled just praegu?

Member

@Muhv wrote:

sellega seoses mõtlen praegu tagasi tänasele päevale, kus mul jäigi viirustõrje ostmata, sest müüjad kolmes erinevas poes ei suutnud minu ilmselt “troppidele” küsimustele nii veenvalt (ja kasvõi siis poeti mittevastukäivalt) vastata, et mulle oleks vähemalt mulje jäänud, et nad oma tooteid tunnevad 🙄

Teinekord lase kutsuda kas juhataja või omaneik vms tegelane. Küsi samad küsimused. Sest üldjuhul on siiski ülemuste asi oma töötajad nö välja koolitada ja toodetega kurssi viia.
Lihtne on poodi sisse võtta ikka uut ja uut kaupa ja teine inimene seda müüma panna. Aga kuidas sa müüd, kui muhvigi asja olemuse kohta ei tea. Ja kus kohast müüja selle info saama peab? Saab samamoodi a la toote peale kleebitud sildilt.
Ma olen ka aastaid müüja olnud ja tean omast okgemusest, mis tunne on niimoodi müüa ning kliendiga suhelda, kui sulle lihtsalt antakse uus/võõras artikkel müüa. Mina olen õnneks olnud piisavalt loll/järjekindel/ise huvitatud ja ülemustele närvidele käinud, kui olen tundnud, et oleks vaja rohkem teada kauba kohta. Kuid on ka juhuseid, kui ülemus ise mulle vastuse võlgu jääb. Ütleb ainult, et vaata ise, kuidagi ikka saad.
Kas müüja peab omast vabast ajast kuskil toote infot taga otsima?

Ja kõik oleneb ka muidugi olukorrast. Tavaliselt ma püüan olla erapooletu, kuid siinkohal võin öelda omadest kogemustest, et kliendid võivad olla väga vastikud ja nö Kuningad ei ole nad kindlasti mitte alati…