Evemari näputöö

Tellimustööna juubeliks valminud karpkaart, kuhu saab kenasti ja kindlalt raha paigutada ning lisalehele sünnipäevaõnnitluse kirjutada. Tellija sooviks olid lillad toonid ning juubelisünnipäeva arv paluti veidi peidetult. Peitsin selle väiksesse ümbrikusse.
Idee ja õpetus on pärit .

Materjal: akvarellipaber, käsitöökartong, disainpaber, Manniga lõigatud-pressitud paber ja liblikas, augurauaga tehtud lilled ja pitsiäär, mis on esilehe pöördel; atlaspael ning poolpärlid.

Ettevaatust! Selliste piltide tegemisel peab meeles pidama, et oma raha peale fotosessiooni kaardi sisse ei unusta!

Meie päev.
Meil sai Jaaniga täna 15 aastat kooselu. Tol päeval olime Koorküla rahvamajas ja vihtusime tantsu, kus muusikat tegi kadunud Mati Nuude. Harilikult oleme sel päeval teinud kahekesi kuskile väljasõidu, kuid täna saadeti Jaan komandeeringusse: tema on praegu Paldiski sadamas ja mina teda koju ootamas. Näis, kas homme õnnestub meil oma plaan ellu viia. Kuigi teda kodus ei ole, tähistasin lastega seda päeva ikkagi. Küpsetasin lehttaigna põhjale mandlimassi ja õuntega sellised imekiired ja maitsvad koogikesed. Kasutasin küpsetuseks ette nähtud mandlimassi, mille tellisin koogimeistri e-poest, peale asetasin õunaviilud ning veidi suhkrut ja kaneeli. Järgmine kord tükeldan õunad kuubikuteks ja panen neid oluliselt rohkem. Kui mandlimassi ei ole, siis selle võib näiteks ka halvaaga asendada. Maitsev mõlemat pidi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.