Epp. Käsitsi.

Turbo-Epp

Oleme nüüd kenasti Türgist tagasi. Väga mõnus ja lõõgastav puhkus (sellest pikemalt kunagi hiljem). Saime veel napilt enne põrgukuuma tulema. Ärasõidupäeval näitas termomeeter Antalya lennujaamas juba 44°C. Ma olen nüüd nii päikest täis laetud, et ülehomme Eestisse lennates on mul üsna ükskõik, mis ilm seal on. 🙂

juunikollane on siin:

Mul on hea meel, et sain vähendada oma koduseid helmevarusid. Selle üle eriti hea meel ei ole, et raiskan igasugu pudinate peale seda ilusat kõrvitsakollast heegelniiti, mis sai ostetud õilsa eesmärgiga kududa lõpuks ometi peen ja hõrk prantsuse topp. 😛

Heegelniit „Mka”, nõel nr 1. Merevaigukollased seemnehelmed tellisin möödunud aastal Helmehaldjast.

Väike pilt kaelas ka:

Olen viimastel päevadel saanud kolm sõnumit siin ringleva küsimustemängu kohta. Vastan siis lühidalt, nii hästi kui oskan.

1. Mida tegid kümme aastat tagasi?
Täpselt kümme aastat tagasi olin saanud äsja 17 ja lendasin ihuüksi Pariisi, tutvuma moemaailma telgitagustega. Oli põnev ja õpetlik aeg, hea (elu)kool, mida olen õieti hindama õppinud alles hiljem.
Muidu aga seisis ees abituuriumiklass. Armastasin kunsti (eriti prerafaeliite ja juugendstiili), kuigi hilisem otsus Kunstiakadeemiasse astuda küpses alles vahetult enne sisseastumiseksameid. Tollal tahtsin saada hoopis ajakirjanikuks – kui kohutavalt vale ala olnuks see mulle, introverdile!

2. Viis asja, mis vaja teha
1. Tööasjad 1, 2, 3, 4 ja 5 tuleb lõpetada hiljemalt homme õhtuks, et siis kolmapäeval rahulikult Eesti poole startida. Ja oh, tööasi nr 6 – see igavene Sisyphose kivi!
2. Tänaõhtuse sünnipäevapeo menüü läbi mõelda. Valge šokolaadi tort!!!
3. Homsest lõunapausist näpistada aega, et korraldada äkkrünnak kingapoodidele ja leida sihtotstarbelised valged kingad. 😉
4. 15 minuti pärast lõuna Leelo ja Taivoga, et kirjutada alla tööasja nr 6 lepingule.
5. Lõpetada see enesepiitsutamine! Kui tervet rehkendust ei jõua, teha pool! 😀

3. Lemmiksnäkid
Arvate kindlasti, et hakkan nüüd taevani kiitma Türgi maiuseid. Oh ei, selleks viibisime seal liiga kaua. Türgi köök ei ole minu jaoks hetkel sugugi IN. Tegelikult armastan hoopis pähklisegusid ja puuvilju. Ja loomulikult Karumsi kohukesi, aga olen õppinud ka nendeta toime tulema, sest Saksamaal neid teadupärast ei müüda.

4. Mida teeksin, kui oleksin miljonär?
Mis need miljonäri parameetrid õige olidki? 😛
Aga tegelikult, vaba miljoni suunaksin üsna ebaoriginaalselt ja proosaliselt korterilaenu tagasimaksmisse. Kui mul oleks palju vabu miljoneid, siis loomulikult kasutaksin raha ka õilsamatel eesmärkidel.

5. Kohad, kus oled elanud
Tallinn; Tartu (2. kursusel vahetusüliõpilasena); suviti Hiiumaa, vähemal määral vanavanematekodu Paides; Frankfurt Maini ääres. Kuhu edasi, kes teab… 😉

Teatepulka edasi anda ei oska kellelegi, küllap on kõik juba vastanud. Kes veel pole ja seda mingil põhjusel teha soovib, siis see on teie võimalus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.