Epp. Käsitsi.

Pulmaralli!

Lähipäevil ootab meid ees tõeline pulmaralli: täna ja homme oleme Wiesbadenis Anna-Lena ja Stephani pulmas ning esmaspäeval ootavad Hollandis oma järge Marte ja Erwin. (Kohe, kui postituse ära saadan, tuiskangi poodidesse, lootuses, et ehk leiab mõne viisaka kehakatte – kleidi, või vähemalt midagi ülespoole, mida olemasolevate seelikutega kombineerida.)

Igatahes, sellises kontekstis tundub sobiv hetk vaadata tagasi minu enda elus kuu aja eest toimunud “pöördelisele” sündmusele. Eriti seetõttu, et üritus oli seotud ka pisukese käsitööga.

Tütarlapselikult vallatu õhulisest sifoonist kleidi leidsime üllatuslikul kombel lõpuks Alanyast, ühest beach couture poekesest. Seal oleks leidunud muudki põnevat (sh noort Türgi moedisaini), aga minu radarid olid tol hetkel seatud ainult valge kleidi leidmisele. See kreekapärase ülaosa ja plisseeritud seelikuosaga kleit tekitas kohe äratundmisrõõmu, v.a hirmsa mürkrohelise litrikaunistusega vöö (pilti kahjuks ei ole, sest lõin küünekäärid vöösse niipea kui koju jõudsime). Selle eemaldamisel oli tulemuseks üleni valge, tagant lehvi seotava vööga kleit, mis oleks ka niisama sobinud, kui mu praktiline meel oleks lasknud mul osta ka lumivalged kingad.

Kuna ma aga leidsin head ja sobivad loodusvalged, oli tarvis mingit ühendavat lüli kleidi ja kingade vahel. Kahtlemata olin ma päris koomiline vaatepilt, tuiates, king pihus, Lianni lõngapoe riiulite vahel, et leida sobivas toonis heegelniiti. Õnnestus (siinkohal tänud abistavale personalile)! Ja kuna aega oli napilt, otsustasin minna kõige kergema vastupanu teed – heegeldada lihtsad lillemotiivid ja need vööle kinnitada. Pulmaärevuses läks mul sootuks meelest vaadata, kui suurt nõela ja millist niiti ma kasutasin, aga tulemusega jäin igatahes ise igati rahule.

Lõpetuseks ka üks pilt “ametlikult” fotosessioonilt. Mul on nii hea meel, et lisaks tavalistele perekonnapiltidele võtsime ette ka sessiooni professionaalse fotograafiga. See on ikka hoopis teine tera!

(Foto: Priit Palomets)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.