Elu on ilus nagu lill&#33

Täna lõppesid minu kaks koostegemise projekti.

TK Inspiratsioon ajakirjast/raamatust lõppes ainult ühe töö esitamisega kolmest. Mõtteid oli palju ja ideid samuti, aga ei osanud oma aega hästi planeerida. Aga kudusin endale toreda vesti ajakirjast Käsitöö kevad 2010. Kohe kui seda vesti sealt ajakirjast nägin oli soov selline endale kududa,aega läks ja valmis sai. Ise olen väga rahul:),ülepikaaja üks suur töö tehtud.

Teine töö on ka põhimõtteliselt valmis,vaja ainult õmmelda korvile sisu ja pits. Idee on ajakirjast Minu käsitööd november 2011.Pildi lisan kui töö on valmis.

Värvispektri roheliseks tegemiseks on savist tehtud vaas ja rohelise krakleega glasuuritud. Ei ole ma selle rohelise värviga üldse rahul, ei kata korralikult pinda ja must pigment lööb välja kui liiga paksult panna. Vaas ise selline,mõtlesin et sinlilli hea sisse panna kuid tuli ikka veidsa suurem;)

Mul on veel mõned savitööd näidata. Hakkasin oktoobris saviringis käima, nii mõnus on kaks tundi seal mässata. Mul on seal pisike abiline ka ikka kaasas,aga koos teiste savitajatega saab ta hoitud.
Kruus ja väike vaagen esimesed tööd

Kaanega toos/kauss/purk,ei taegi kuidas seda nimetada, plaan oli meepurk sinna panna,aga ei mahu,hetkel hoian organzalillede kroonlehti seal;)

Üks satsisall on jälle valminud, lõngaks taas Rococo ja värv must-hall

Ja ports organzalilli – 21.aprillil oli Botaanikaaia hooaja avamine laadaga,meie naised käisid ka seal oma toodetega ja ma tegin mõned organzalilled sinna.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.