Eli susserdused

Nii, väga palju on aega mööda läinud viimasest postitusest. Käed rüpes istunud pole. Näitan seekord vahepeal valminud suuremaid töid.

Esmalt üks beebitekk, mis sai alguse siis, kui suve algul vanaema külastades sain kotitäie erinevaid lõngajuppe. Eriti palju oli igasuguseid halle toone. Kuna olin just siis sattunud nägema ühte imetoredat tekiprojekti, siis hakkasin proovima ja nüüd siis on tekk valmis. Omanikuks saab üks väike Kalevipoeg (praegu 1,5 kuune), loodetavasti talle meeldib. Mõõdud on umbes 100×130 cm, kootud on erinevatest hallidest ja valgest lõngast, vardad on number 4. Õpetus leitud internetiavarustest. Tegemine oli aega nõudev, aga huvitav ja üllatavalt lihtne. Ääre heegeldasin üle tavaliste kinnissilmustega.

Eelmise tekiomaniku väike umbes samavana sugulane saab endale vot sellise teki. See on kootud põimitud koekirjas paaritud read oranži lõngaga ja paarisread valge lõngaga. Õpetuse leiab ajakirjast Käsitöö, sügis 2008. Kootud nr 4 varrastega. Mõõdud umbes 100×100 cm.

Valmis on saanud ka kaks õlarätti, esimene salomoni tehnikas

Ja teine heegeldatud. Kuna olen juba sellist rätikut varem ka teinud, siis ei hakka pikemalt kirjutama.

No ja beebitekkide juurde sobivad kindad-sokid ka osaliselt siin pildil:

Selle nädala kolm tubast päeva heegeldasin poja soovil Lottet. Õpetus ja pildid järgmises postituses, kuna Lotte silmad vajavad veel natuke kohendamist. Lootusetu tikkijana tuleb vist homme sammud Tiimarisse seada ja sealt mingid silmad hankida. Ja muidugi tuleb leida natuke aega, et oma soditud märkmed korralikumaks õpetuseks vormida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.