EhtneEhe – Perla looming

Epoksiidvaigust kividega kõrvarõngad!

Hurraa loveshower , ma sain lõpuks epoksiidvaigust kivide valmistamise raamatu kätte.
Olen täitsa rahul, kuigi enamus materjali olin juba netist üles leidnud. See raamat on täpselt paras algajatele. Aga sisaldab ka õpetusi, kuidas teha erinevaid vääriskivide ja poolvääriskivide jäljendeid.
Siiski huvilistele soovitan järgmisi linke. Üks ehtemeister on teinud üsna head õpetused algajatele:Nüüd aga minu valatud kivide juurde.
Kivisse sai valatud üks kristallkuuliga ennustaja.

Kasutasin ka sädelevat pulbrit ja epoksiidvaigu toonimiseks tilgakest akrüülvärvi. Õpetustes on küll kirjas, et soovitatakse easy cast värvipigmente, aga lugesin ühe tegija õpetustest, et tema on kasutanud tekstiili värve ja akrüülvärve. Nipp on lihtsalt selles, et lisada tuleb ainult tilk värvi ja hästi hoolikalt segada.

Peale 24h kivistumist, said minu kivikesed kuldse raamistuse , swarovski kivi ripatsi ja kullatud kirurgilisest terasest haagid!Kahju, et minu seebikarp ei anna edasi seda kivide tõelist ilu, võin vaid öelda, et pildil on pool ehte ilust.Kõrvarõngaste pikkuseks on 60mm. (85.00)

Vormi said ka ühed suuremad, 37x25mm kiviga, kõrvarõngad. Pildilt jääb selline pruunikas taustatoon silma, tegelikult on see ikkagi lillakas.


Kõrvarõngad on 925 hõbe haakidega. (78.00)


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.