Drex. Tegemised

Teadagi, eksju, et Järvakad õppisid Mõõõnus!

Minu eelmine roos oli
Seekord tegin tumedama. Kuna niiöelda jäi hammas verele, siis tellisin veel enda juurde ja täiendasin materjali . Uskumatult palju ikka sisaldeb üks roos helmeid 😯
Täna tegin kiirotsingu lillepoodides, kuna oli vaja teipi. Selveri omas käisin eile, seal mainiti, et on, ja värv sobis, aga oli vaid mingi rullipõhi.

Järgmine pood, Kiriku kõrval. Seal oli üks noor tütarlaps, kes vaatas mind 😯 :m8hh: , tõstis kaks karpi riiulis teise kota ja arvas, et ju sellist asja pole.
Kolmas pood, Juta lilleäri, Seal tundus lausa uskumatuna, et müüja teatas, et tal on teipi, ja tumerohelist ja saab mulle müüa ka ! Einoh uskumatu.
Muidugi, andis Miokas idee, katta vars mulineega, aga eks ma otsi kõigepealt lihtsamalt, Kui vaja saan ju veel mulineega kruttida.

Koju sain, siis oli vaja kohe katsetada. Roosijupid olid juba mitu päeva valmis, ja vana kudumisvarras tundus varreks ka sobilik 😛

Mässisin siis nii hästi, kui mu oskus lubas. Vars on pisut küll kasvuraskustes, ja mühkilk, aga ega siis esmane “kasvupinnas” polnud ka kohe kõige parem.

Aga, ma olen nii uhke ja rahul selle tumepunase lillekesega. Muidugi on ka veel vigu, nimelt kohe roosi kroonlehtede all, seal kus algab vars,… seal on traati näha, aga no siis pole vaja sussid püsti roosi uurida, eksju.

Roos. Tumepunane.

Pildistamiseks sai lausa kahekesi katsetatud kahe fotokaga :P, aga hetkel ongi suht pime. Miks ma küll arvasin, et saan siiski mõnusa pildi.

Ilusat sõbrapäeva, kallid Isetegijasõbrad! loveshower loveshower loveshower

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.