Dragonfly tegemised

Heegeldatud suvine kott

Juba kevadel plaanisin heegeldada endale ühe suvekoti. Ja just mulle sobival ajal algas registreerimine TK käekott projekti. Ja siis hakkas trall pihta, üks idee, teine, kolmas veel parem ja huvitavam … Ja siis ütlesin endale stopp, ei mingeid uusi lõngu enam, tuleb ära kasutada kasvõi natukese sellest mis juba kokku varutud on. Vaatasin siis oma lõngahunnikuid ja ei ühtegi sobivat tooni … kuni märkasin neid 2 kerakest tumesinist puuvillast lõnga. Ja nagu tavaliselt, oli korraga pilt paigas, no muidugi mereteema ! Tumesinine + valge ja natuke punast… Noh roosat kah 😆 Esiteks mereteema meeldib mulle väga ja on üsna ajatu. Kuna see on ka selle kevad/suve trend, siis poest leiab riideid, mis mu kotiga kenasti kokku sobivad (milline geniaalne põhjus garderoobi täiendada, eksole 😉 ). No tegelikult on mu garderoobis üsna palju punast, roosat, valget ja ka tumesinist leidub.

Kuju ja värvilahendus tulid jooksvalt, töökäigus, lõngaressurss oli ju piiratud. Kott on heegeldatud kinnissilmustega (heegelnõel nr 3). Päris libedalt see heegeldamine ka ei läinud, koti põhi on näiteks 2 korda ülesharutatud ja alles kolmanda variandiga jäin rahule.

Siin ta siis on:

dekoreerimise suhtes oli mul ka mitmeid ideid, aga lõpuks meeldis ta mulle lihtsalt triibulisena isegi rohkem ja kui vajan edevamat kotti, siis laenan ühelt kardiganilt sobiva lilleprossi:

ja siin koti suurus võrdluses inimesega 😀

offtopic Isegi üllatusin, et viimasest postist on 3 kuud möödas ja niipalju on kajastamata … valge heegeldatud seelik näitamata, emateki lappidest ja suusakuninga lappidest rääkimata, laulupeokski sai üks pisitöö tehtud. Poolikutest ei räägi 😳

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga