.:KaYeLy käsitööpesa:.

Tervitused kõigile!
Olen jätnud oma blogikese ikka väga unarusse nüüd kui on võimalik oma töid ja tegemisi näidata facebookis aga lisan siiski oma viimase poole aasta tegemised ka nüüd blogisse.

Mõned suvemütsid lastele.
Foto NAGI's: pizap.com14081808178401
Foto NAGI's: pizap.com14081810556491
Foto NAGI's: pizap.com14081813541351
Foto NAGI's: pizap.com14081815752531

Proovisin lutikette ja lutipaelu teha.
Foto NAGI's: pizap.com14081819570701
Foto NAGI's: pizap.com14081828301751

Mõned kaardid ja rahaümbrikud
Foto NAGI's: P1110487
Foto NAGI's: P1120712
Foto NAGI's: P1110037
Emadepäevaks minu emale, tüdrukute käejälgedega
Foto NAGI's: 10356155_785433204814520_3165302771153963536_n
Rahaümbrikud
Foto NAGI's: P1130586
Foto NAGI's: P1130588
Foto NAGI's: P1130637
Foto NAGI's: P1130641
Foto NAGI's: P1130571
Foto NAGI's: P1130575

Ja lõpetuseks näitan oma printsesse Marlen ja Merlin, saavad 20.08 juba 7 kuuseks, aeg läheb nii kiirelt 😀
Foto NAGI's: pizap.com14032547782532
(pildil 5 kuused)

.:KaYeLy käsitööpesa:.

Tervitused!
Minu selle aasta kõige suurem isetegemine on kaks printsessi Marlen ja Merlin kes sündisid 20.01.2014 ja kudusin neile ka tekikesed.
Marlen oma tekiga.
Foto NAGI's: P1110275
Foto NAGI's: P1110273

Merlin oma tekiga.
Foto NAGI's: P1110299
Foto NAGI's: P1110293

Foto NAGI's: P1110323
Foto NAGI's: P1110327
Foto NAGI's: P1110328

Muster:

Lõng:
Sweet Baby Batik Design Madame Tricote ()
Vardad: nr.4

1 2 3 29