Avely käsitöönurk -Ally30

Müüa masintikkimisniitide komplektid:
112 niidine komplekt, 100% polyester, 1000 meetrit poolil. Kompletis on ka 5 kirjut niiti. Rohkem pilte on . Hind 299€.

61 niidine komplekt, 100% polyester, 1000 meetrit niiti poolil. Hind 163€. Selles komplektis on hästi erksaid värve, peaaegu neoone. Rohkem pilte on .

42 niidine metallikniitide komplekt, 700 meetrit niiti poolil. Hind 150€
Ühe komplekti oleme nõus ka rullikaupa müüma, siis tuleb rulli hinnaks 4€ Rohkem pilte on . Komplektis on ka mõned kirjud niidid.

Võimalik ka tellida pimedas helendavate niitide komplekti. Sinna kuulub valge, heleroheline, helekollane, helesinine ja roosa. 100% polyamid, nr40, 1000 meetrit. Hind 40€
Soovi korral võtta ühendust privas või saata meil avely.meltsas@mail.ee
Kui mul õnnestub paremad pildid teha, siis vahetan pildid välja. 4 ja 5 detsembril on abikaasa Tallinnas, soovi korral võtab niidid kaasa, tuleb eelnevalt kokku leppida. Võimalik, et detsembris satume ka Pärnusse.
Mina olen nende polyester niitidega väga rahul, eriti meeldib mulle 61 niidine komplekt oma erksate värvide poolest. Metallikniitidega olen ka tikkinud, mõned näited on . Kahjuks ei oska pildistada, et annaks edasi õigeid värve ja seda helkimist.

  • Avatar

    Tere Ally ma oleks v?ga huvitatud nende niitide ostmisest. Kuidas me saaks ?hendust pidada? Ehk saaksid mulle saata oma telefoni numbri ja ma helistaks sulle.
    Ilusat adventi sulle.:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.