Avastamisrõõm

Tarkuseterad.
Koolielu hakkab lõpusirgele saama sel aastal. Julgen oma suuremat tegemist siin näidata: tegu on esitlustööga moeshow´le. Iga õmbleja pidi tegema ühe kleidi, mulle sattus meremehe stiil. Pelgasin algul tegemist, sest ei olnud ahvatlev ega ka õhkama panev. Teistel puha eksklusiivsemad variandid.
Arvestades asjaolu, et tegumood tuli kokku panna olemasolevast materjalist- see tähendab tükkidest (nagu ma veel vähe jupitaks oma elus!:)),siis siin ta on; tagant:

Krae käib eraldi peale, varrukateta- rullkandiga kanditud käeaugud, lukk küljel. Kleidi tegumoodi tuli arvestada keebi järgi, sest laval kõnnivad kaks modelli kõrvuti: üks kleidis , teine keebiga. Selliseid nn komplekte astub kuskil kuu aja pärast lavale 6 komplekti, lisaks mudilased loomakostüümides ja eksklusiivsed õhtukleidid.

Õpetaja naeris, et meremehe stiil tuleb taas sel suvel moodi, eks näis! 🙂

Tegemisi on igasuguseid tehtud, aga pole siia üles pannud, sest need rohkem heategevusega seotud- teistel asjad nüüd juba postiga käes. Olen paarile perele aidanud kodutekstiile õmmelda, omalegi kuluks mõni asi taas ära, ehk saan poolikud asjad valmis ja kekutan siis siingi.
07.04.2013
See vist on kevad, mida annab kohe kaua unustada- lund tuli kui oavarrest! 🙂

Ei saa mitte talvesaabastest välja hüpata! 😀 Peab rohkem õues olema ja hingeõhuga õhku soojendama, siis sulab lumi kiiremini! Kõik õue! 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.