Avastamisrõõm

Pisikesed toimetamised , mis ei kannata tegemata jätmist ja edasi lükkamine ainult “venitab püksikummi”. Sain valmis padjapüürid pisipiigale, sellised nunnukad karukesed tuduvad nüüd temaga koos. Padjapüürid on puuvillased, 45×50 cm suured ja kahe nööbikesega. Samale pildile panin ka väiksemat sorti valmis saanud saunalina heegeldatud äärtega, millest üks oli juba varem esitletud, aga siin siis mõlemad koos. Need on asjad, mis kuluvad noorematele lastele kehalise kasvatuse tundidesse, parajad kaasa võtta ja hea kuivatada.

Ühed suuremat sorti pajakindad tegin veel, lihtsalt materjal oli juba nagunii välja lõigatud, ootas kokku panemist. Seekord siis ikka mehisemat tooni sinised, puuvillased presendist peopesad,vanadest kardinatest shenill peal.

Mõned tegemised on veel valmis, aga hetkel pesumasinas. Kõik mu tegemised on praegu vaatajale natuke üksluiselt igavad, kuid mina ei taha jätta jäädvustamata oma ajajaotust just sel perioodil kui koolis on oma tempo ja kodu küsib oma aega. Pealegi on lapsed nii tihti mööda ilma laiali ja kõigile peab olema ikka see tekikotike või padjapüürike kaasa anda. Mees ju ka käib nagu kass poegadega oma varandusega üle lahe, seegi ports vajab vahetust.
Natuke hellusest ka meie majas… Kass Lotte ei ütle sugugi ära võimalusest oma naiselikku hoolt jagada… 😀 Tudengitüdruku jänkupoiss Dexter on selleks parim võimalus!

Nüüd uutele tegudele!

😀 tjm

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.