Avastamisrõõm

LAADALE!

Seoses nädalavahetusel toimuva Abja laadaga, pingutasin natuke, et loteriisse mõned asjad teha. Valmis said:
kolmest suhteliselt ebamäärasest uuest rätist üks korralik poekott. Materjal on sünteetika-segu, millel peal kummine kirjatrükk, igatahes väga tugev materjal. Koti suuruseks sai 40×45 cm, sangade pikkus 35 cm.

Teine kott on paksemast libedast kangast- dekoratiivkanga tükike, millel sees vooder. Koti suuruseks sai 33×43 cm ja sangade pikkuseks 28 cm.
Ka padjapüürid said tehtud ja lähevad loteriisse! Mõlemi suuruseks on 50×60 cm ja on küljelt nööbitavad. Materjal on nõukogude ajast järgi jäänud nn kleidi õmblemisest, igati tugev ja vastupidav materjal, värvide poolest ka nii mõnelegi meelepärane.

Loodan väga , et loosiõnne naeratanul ka kaupa kätte saades hea meel asjadest on!

Nii paljukest siis hetkel näidata ongi.
Ei ole siinse aastaprojektiga just sõber- kaotasin oma valmis aprilli töö ära! Ei leidnud mitmel otsimisel ja lõin käega, aga imed sünnivad- eile tuli triikimata asjade vahelt ka mu kaua otsitud näputöö välja. See on see kui ilm ilusam ja õues sada tööd tegemisel, ei jõua tubastele tegemistele järgi. Las ootab nüüd oma aega…
Vähemalt talgutele nädalavahetusel ma ei lähe! Olen kolmel päeval nüüdseks talguid korraldanud ja tõsiselt väsinud. On ikka tegemist, et oma paarikümnele nii suurele kui väikesele tegemine ette planeerida, ise ka tegemistes kibe käsi olla ja siis “toitlustada” ning naeratades olla nänni jagamisel… Õhtul kaheksa ajal järgmiseks päevaks ettevalmistusi teha, eelmiste talguliste nõusid pesta-kuivatada- pakkida ja uuel hommikul jälle talgurindele tormata!
Talgute korras ära tehtud sai natuke ikka, aga arvestades aastatega rääma lastud territooriumi suurust ja tööde mahukust oleks tegemist veel kuhjaga, aga eks elu näitab, mis saab.
Olen nädalavahetusel ühe üritusel, kus ehk midagi ilusat emade hingele pakutakse – Pärnus on suurperede emadepäev.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.