Avastamisrõõm

Jõulud, mis minu jaoks uskumatult keeruliseks muutusid, tõid meie perre ka uudise, mida ma võtsin tol hetkel kui fakti: paari kuu jooksul peaks siia ilma sündima üks beebi!…

Armas ja ilus teade, mis alles peale aastavahetust minu teadvusesse jõudis ja mõtted liikuma pani! Nii vähe sünnib ju praegu beebisid ja miks mitte oodates uut ilmakodanikku selleks ka varakult valmistuda.
Ma ei ole teab- mis ebausklik, aga tahtsin kinni pidada reeglist, et midagi ei tohi enne beebi ilmale tulekut lõplikult valmis olla, siis läheb kõik hästi! See võib olla minu oma välja mõeldud kiiks, aga natuke närvikõdi peab ju hinge jääma ja lihtsalt nii on põnevam ka!
Hakkasin nikerdama…, jaanuaris jätsin töö teadlikult pooleli ega lõpetanud…ootasin lapse ilmale tulekut. Aeg venis ja läks, veebruari algul oli iga päev kui sütel, kõik arstide kuupäevad olid ka juba ületatud, aga tita ei tulnud veel. Kuu keskpaik lähenes ja ootusärevus koos sellega, nagu ise oleks asjaline… 😀
12.02.2011 kell 17.44 oli uus maailma vallutaja õnnelikult sündinud ja paar tundi hiljem ka meid sõnumiga teavitatud. Nüüd – HURRAAA! – ja näppudele tuld!
See on ANDRI TEKK!

Teki suuruseks sai 110×135 cm, materjal puuvillane, vahel mahuline vatiin.

Alles üleeile lõpetasin teppimise ja oleks olnud tore tekil sirguda lasta paar ööpäeva rippudes. Eelmiste tekitegudega sain nii palju targemaks küll, et rippasendis (näitusel kolm ööpäeva) venis tekk paika ja läks ainult ilusamaks.

Küll aga naudin ma just seda värskust ja kohevust, mis temas praegu on. Enne teki kokku õmblemist triikisin kangapalakad üle ja rohkem ma triikrauda talle näidanud ei ole. Enne sai lastega teda igati venitatud ja sikutatud, et kõik ikka teppimiseks paika läheks ja pärastisi “üllatusi” ei tekitaks. Nii ongi tekike lihtsalt lumevallile heidetud ja päikesepaistel kõik head ja vead korralikult nähtavale toodud.
Teki lapiidee tuli ühest padjapüürikesest, kus olid peal karukesed ja kiri “love”. Ei meeldi mulle need kirjakesed , mis peaksid nagu poolearulisele meelde tuletama asja mõtet. Noppisin joonlauaga karukesed maksimumini püürikesest välja ja järgi ei jäänudki suurt muud kui soga. Karukestele mängisin ümber kastikesed ja jupitasin ümber raamikesed , kokku ajasin 9 ruudukest, mille vahele sain peita veel 4 karukese portreed ja tekikese süda sai valmis missugne!

Teki tagumine pool ja tepingud näevad kiiskavas valguses välja pildil just niisugused!
😀

Ma ei tea ühtegi teist ega paremat varianti tähistamaks riigi sünnipäeva ühe väikese poisi siia ilma sünniga, seepärast on ka mu tehtud tekk ürgselt mehelikes toonides ja isegi rahvuslik! icj7
Tekil on suurust , mis annab tema kasutamisajaks päris mitu aastat, kuniks laps lihtsalt välja kasvab. Aga praegusel hetkel mahuvad tema nurga alla nii emme kui poja koos! smile_flirty

ILUSAT VABARIIGI AASTAPÄEVA TEILE, KALLID ISETEGIJAD! smile_lil icon_hb icon_mersi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.