Anu käsitöönurgake

Originaalusega ma käsitöö alal viimasel ajal väga ei hiilga, ideid varastan ikka kuskilt mujalt…

Selle tuunika muster on Isetegijas laiemalt tuntuks tehtud Leili33 poolt, vastupandamatu tahe ka endale üht sellist teha tuli aga varianti nähes.
Ja et ikka koopia täielik oleks, plaanisin algselt kloonida ka allääre rõngaste ideed, kuid leidsin siiski, et ilma on parem.
Omapoolse täiendusena pikendasin pisut ülaosa ning lisasin piha kokkusikutamiseks sammaste vahele heegeldatud paela. Tulemusega… ei oska öelda, kas olen rahul, ootused olid ehk siiski pisut kõrgemad.
(Huvitav, kas lisaks lõdvalt kudumisele on tõesti võimalik ka lõdvalt heegeldada? – minu variant jäi igasugustele mustris märgitud silmuste arvudele kõvasti alla, hiljem harutasin kõikjalt lahtiseid ketiotsi).

Nädalapäevad tagasi kohtusin aga blogis oma järgmise projektiga, kohtumise tagajärjel kukkusid kõik ülejäänud poolikud tööd nurka, osinka foorum kopeeriti täies mahus google translate’i ning kõik teed viisid poodi lõnga järele…

Paaril pildil on näha ka minu esimesi arglikke katsetusi manuaalse fokusseerimise alal, oh ma ei julge kohe mainidagi, endiselt tundub mulle, et see aparaat on targem kui mina..

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.