AIAIA käsitööpäevik

Täna sain ma kätte PÄKAPIKUPAKI! Aitäh, Linca! Imevahva pakk, ja mis kõikse vahvam- täiesti ise tehtud, ja veel kenasti pakitud! Ainus asi, mida Päkapikk Linca ise veel ei paista tegevat, on shokolaad, selles osas teeb ta koostööd Päkapikk Kaleviga. Aga kujutlege- kuuseehted, poekott, käevöru, kõrvarõngad, sõrmenukud! Ja veel missugused- kott mustast linasest riidest, sihuke soliidne ja korrektne- ja siis väike rebane sobivaks soliidseks kiiksuks! Kuuseehted sihukesed imelised, ma ei saa kuidagi aru, kuidas nad on tehtud, kenad, lihtsad ja võluvad. Jõuluvärvi käevõrust-kõrvarõngastest ma ei räägigi! (olin just mõelnud, et kas hakkan omas vanuses olema natuke vana aastaid tagasi ostetud puust päkapikke kõrva riputama…). No ja see, et pakist ikka midagi ka kõrval uudistavatele lastele leidub, on muidugi armas!
Image Hosted by ImageShack.us
By punnsilm
Image Hosted by ImageShack.us
By punnsilm
Image Hosted by ImageShack.us
By punnsilm
Image Hosted by ImageShack.us
By punnsilm
Ja kaart, seda ei või unustada, ikka ise tehtud, armas ja ilus ja kenasti kirjutatud. Lausa paha tunne selle kaardi pärast, mille ise päkapikupakki viimasel hetkel sisse pistsin, kuidagimoodi sirgeldatud poekaart
TÄNAN VEEL KORD, LINCA!
Pildid on muidugi allapoole igasugu arvestust, kogu asi kaotab võlu! Aga järgmine kord olen päevavalgel kodus vist mõnel jaanuarikuu nädalavahetusel, nii et pigem tegin siiski kohe pildid ära.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.