Adelliine oma

Korts….

… kodanikunimega Ally Fairy Love`s, sai täna endale sama kortsulise pesa nagu ta isegi. Kui see naljakas asi valmis sai, olid vead kohe teada mida järgmise pesa juures teisiti teha. Igatahes olgu see asi siis esitletud:

Kuidas kass selle omaks võtab, pole teada, kuna põõnab kusagil suure piiga voodis.

Tegin tänase päeva endale vabaks ja otsustasin lihtsalt õmmelda, siis ütlen ausalt, et enam sellist päeva ma ette ei võta. Eriti selle pärast, et minu normaalne õmblemisoskus piirdub tõepoolest täiesti lihtsa poekotiga. Need pusserdused millega täna maha sain… :omg: See on jube. Tegemine veel jubedam. Siinkohal tahaks kõva häälega karjuda ühe sõbranna nime, et ta minu eest kõik järgmised asjad ise õmbleks…. Küll ta teab, keda ma hüüda tahan…

Pusserdisteks seekord 2 nukukombet (rääkimata sellest pesast kassile):

Ühel neist on vooder, teisel mitte. Kui nendega lõpetasin, mõtlesin, et nutta tahaks kohe peatäie. No pole mulle antud seda õmblemise soolikat. Lihtsalt pole.

Vot. Nüüd aga tahaks ära näidata eilsed õmmeldud poekotid:

Ja siis selle saladuse kuidas päike läks looja mu hundiga kotti:

Ja siis… lumi tuli ju maha, õhkõrna vaibana, aga tegi ikka ilma palju valgemaks, nii et sain uuesti pildistatud oma klaasehted, neil palju selgemad värvid:

Laura tahtis nii väga et teda ka pildile jäädvustataks… Nii nad siis ongi kolmeaastase lapse käes. Suurus päris korralik.

Tänaseks vist kõik. Eks siis tulevikus jälle! 6txx3

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.