1000 ja 1 poolikut asja

Kui ma 29. aprillil ennast sellesse projekti kirja panin, uskusin ma siiralt, et seekord ei jäta kõike jälle viimasele minutile, ja siin ma nüüd siis olen, projekti viimasel päeval.
Seekord ma tegelikult alustasin isegi üsna varakult, aga vahepeal lihtsalt jäi soiku.
Päris kõiki plaane ma “ajapuudusel” ikkagi teostada ei jõudnud, aga suure töö sain tehtud.

Pilte tuleb nüüd palju, aga sissejuhatuseks esimene neist:

Selline tuba on minu käsutuses, aga nagu näha oli seda üsna ebamugav kasutada nii töötoana, kui ka külalistetoana, mis peaks olema tema teine funktsioon (Külalised ööbida ikka said, see tähendas, et ma toppisin kõik mis maas riiulitele ja lootsin, et need peavad raskusele vastu.) Päris nii hull ta igapäevaselt muidugi polnud, pildi tegemise hetkel olid seal ka sorteerimist ja täikat ootavad riidekotid, ning ümberistutamist ootavad kurgitaimed, aga ikkagi kohutavalt sassis ja süsteemitu..

Paar vaadet veel:

Esimese asjana viskasin toast välja vanad riiulid ja lasin kaasal üles tuua elutoa riiuli, kus olid peamiselt raamatud ja lapse mänguasjad. Sellega kaasnes ka raamatute ümberpaigutamine uuele riiulile teisel korrusel ja lapse mänguasjade üsna karm sorteerimine. Seejärel muutsin natuke mööbli paigutust, kuna uue riiuli kõrvale enam töölaud ei mahtunud ja tegelikult hea ongi, kuna akna all leidis ta endale ikka oluliselt mugavama koha. Ja siis hakkas see kõige karmim töö- asjade sorteerimine ja riiulisse paigutamine. See oli äärmiselt huvitav kogemus: leidin üles päris palju kadunud asju, imestasin ikka päris mitmel korral kummaliste asjade üle, mida olin kunagi pidanud vajalikuks alles hoida ning viskasin päris julmalt asju lihtsalt minema. Aga ikkagi- isegi uus suurem riiul oli liiga väike ning üks vanadest riiulitest leidis ikkagi tee tuppa tagasi 😀 ja osa asju leidsid oma koha pööningul (tähelepanelik vaataja võib näha väikest luuki minu toa laes, sealt saabki pööningule, mille korrastamine võiks olla järgmine projekt)
Nüüd las kõneleda pildid edasi:

Mis jäi tegemata:
* niitide jaoks tahaks teha head hoidikut, mõte on olema, lihtsalt teostaja oleks vaja leida
* laelamp võiks ka olla
* uut veidi mugavamat tooli tahaks
* laua jalad tuleks üle värvida
* pappkastide asemel võiks olla veidi esteetilisemad kastid/karbid
* seintele tahaks mõnda toredat pilti

Aga praeguseks olen rahul ja naudin töö tegemist veelgi rohkem kui enne.

Ääretult vajalik kasulik ja tore projekt oli, suured tänud Sutsuke!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.